Fotograficzna sesja ciążowa - Trójmiasto

Oferta Pinwheels Studio nie byłaby kompletna bez sesji brzuszkowych. To niezapomniane doświadczenie dla każdej przyszłej mamy. Do spotkania z fotografem warto podejść bez stresu, z uśmiechem i na dużym luzie. Na zdjęcia przyjdź wypoczęta i w dobrym humorze.

 

Fotografia ciążowa – poszukaj inspiracji

Wiele inspiracji znajdziesz w Internecie. Polecam obejrzeć różnorodne fotografie – zarówno te wykonane w malowniczej scenerii w plenerze: np. na plaży w Sopocie czy w Gdyni Orłowie, jak i te powstałe w klimatycznych wnętrzach. Dzięki temu odkryjesz, jaki styl najbardziej Ci się podoba. Radosne ujęcia pełne kolorów? A może jednak proste, minimalistyczne kadry utrzymane w czerni i bieli – spokojne i tajemnicze? Pomysłów na studyjne sesje ciążowe jest całe mnóstwo. Dlatego bardzo chętnie poznam Twoje osobiste preferencje kolorystyczne i stylistyczne. Pozwoli mi to na przygotowanie odpowiedniego tła i aranżacji spójnej z Twoimi oczekiwaniami i poczuciem estetyki.

To Ty jesteś główną bohaterką naszego spotkania i decydujesz o tym, jak ma ono wyglądać. Jako fotograf mogę Cię zainspirować i co nieco podpowiedzieć. Umiejętnie operując światłem i cieniem wydobyć z obrazu głębię i subtelne piękno, jednocześnie tuszując drobne mankamenty i niedoskonałości. Efekt? Zdjęcia, które Cię zachwycą. Fotografie sprawiające wrażenie lekkich, całkowicie naturalnych i niepozowanych.

 

Nasza sesje ciążowe (Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto)

Na sesję najlepiej umówić się między 6 a 8 miesiącem ciąży. W tym czasie brzuszek u większości kobiet jest już dobrze widoczny i ładnie zaokrąglony. Jednak jest to oczywiście kwestia w pełni indywidualna. Niektóre mamy decydują się zarezerwować termin u fotografa wcześniej, inne później. W spotkaniu możesz uczestniczyć tylko Ty i Twoje nienarodzone maleństwo, jak również zaprosić do udziału partnera lub dzieci.

 

Co zabrać ze sobą na sesję zdjęciową?

Świetnie sprawdzi się zwykły T-shirt biały i czarny, najlepiej bez nadruków, jeansy i ulubiona gładka sukienka, a także dwa komplety bielizny – jasny i ciemny. Wybierając strój na sesję brzuszkową, postaw na pełen komfort i swobodę. Lubisz się malować i uważasz, że w szmince Ci do twarzy? Jeśli tak jest, zrób profesjonalny makijaż. Możesz też zdecydować się na całkowicie naturalny wygląd.

Co jeszcze przyda Ci się podczas spotkania? Rekwizyty do zdjęć, takie jak ubranko i buciki dla niemowlaka, czy wydruk z USG – jeśli marzą Ci się fotografie z ich udziałem, nie zapomnij zabrać ich ze sobą. Oprócz tego koniecznie spakuj do torby pozytywne nastawienie i dobry humor!

Portfolio sesji ciążowych